39. Národní sraz
Asociace Caravan Clubů Autoklubu České republiky
  
    AKTUALITY
    INFORMACE
    KDE JE SRAZ
    PROGRAM
    VÝLETY
    PŘIHLÁŠKY
  


Partneři
BASF

HVP

AČR

Na Hlučínském jezeře od 1.7. do 10.7.2011
7.7. Výlet do hornického muzea.
Na třetí srazový den byl připraven autobusový výlet do hornického muzea na Landeku. Caravanisté se seznámili s historií dobývání černého uhlí v Ostravě. Součástí expozice je fárání do muzejní štoly, kde je možno vidět techniku v jejím přirozeném prostředí. Expozice byla zahájena krátkým předvedením hornických tradic, včetně Havířské vlajky a Havířské svačinky. Výlet se líbil.
čtvrtek, 7.7.2011, JaN z podkladů HaN

6.7. Výlet na zámky.
Prvního autobusového výletu se zůčastnilo 46 caravanistů. Navštívili dva krásné zámky, které se řadí mezi klenoty Slezska. Zámek Raduň a zámek v Hradci nad Moravicí. Podle ohlasu při věčerním programu se zúčastněným líbilo. Vedoucí zájezdu byla spokojena taktéž. Účastníci zájezdu byli ukáznění, chodili včas k autobusu a vraceli podšálky.
středa, 6.7.2011, JaN z podkladů HaN

5.7. - Budeme v televizi.
Navšívila nás internetová televize. Česká regionální TV Hlučínsko. Natočili krásné caravany, udělali anketu mezi účastníky. Také naše předsedkyně Iva měla sólové vystoupení.
Za několik dní všechno uvidíte na www.hlucisko.tv nebo www.crtv.cz. Zde se budetet moci podívat a zavzpomínat ještě několik dalších let.
úterý, 5.7.2011, JaN

Pozdrav Václavovi Ottovi.
Milý Václave Otto,
moc na Tebe vzpomínáme a doufám, že potlesk, který zazněl při zahájení na Tvoji počest, jsi slyšel až v Plzni. Pohár jsem převzala. Luxusní balení, které jsi nechal vyrobit, je super. Všichni Tě moc pozdravují a přejí Ti brzské uzdravení. Ahoj na příštím srazu.
úterý, 5.7.2011, Iva Turzová

5.7. - První den srazu.
Dnešní den je plný programu. První skupina cyklistů vyjela na výlet s průvodcem. Na tábořišti předvedli svoji techniku záchranáři. Na ně navázali mladí hasiči z mateřských školek. Můžeme klidně spát. Nové generace záchránářů nám rostou.
Přesně v 15.30 zazněl rázný pochod v podání hornické dechové hudby Ondruš. To byl signál pro všechny účastníky srazu, aby se seřadili do průvodu k zahájení srazu. Na zahájení bohužel nedorazili zástupci Autoklubu ČR. Celý den se potkávali známí z různých klubů a radostně si sdělovali novinky. Takhle to bude po celý sraz. Každý účastník kromě "starých" známých se seznámí se spoustou nových, zajímavých lidí. Kapela Ondruš vyhrávala až do nočních hodin.
úterý, 5.7.2011, JaN

4.7. - čtvrtý den najíždění posádek.
Tábořiště se pomalu plní.
Již je vidět hloučky známých z různých klubů, kteří se potkávají po roce zase na národním sraze. Těchto hloučků přibývá. Do společenského stanu přivezla firma další stoly, abychom se na večer všichni vešli. Včerejší večerní program už byl plný radostně skotačících tanečníků. Podle předváděných kreací nebylo poznat komu je 30 let a komu papírově dvakrát tolik. Duševní mládí prozářilo taneční plochu.
Déšť nás dnes ještě neopustil, ale už ho bylo podstatně méně proti předchozím dnům. Jsme na střerkovišti. Podloží má velkou schopnost vstřebávat vodu.
pondělí, 4.7.2011, JaN

Aktuálně 3.7. - třetí den najíždění posádek.
Do zahájení srazu zbývají jěště dva dny. Místo srazu se plní najíždějícími posádkami. Již jich přijelo 87. Pro účastníky srazu je již zajišten program. A to jak pro dospělé, tak pro děti. Před deštěm nás chrání velký stan.
Každé ráno přijíždí místní pekaři s čerstvým pečivem včetně bolatických koláčů.
Obědy s velkými porcemi ve velmi dobré kvalitě dováží špičková regionální firma GOLIS. Pan Golis dlouhá léta zajišťuje stravu fotbalistů Baníku Ostrava. Firma staví své jméno na vysoké kvalitě. Po obědě se o nás starají až do pozdních nočních hodin. Steaky na grilu jsou vynikající, také máme co pít.
Po dvou dnech diskotéky (samé fláky pro střední věk) ode dneška nastupují živé kapely.
Díky nepříznivé předpovědi počasí na nás spadlo spousty vody. Žádné škody nezpůsobil ani dnešní vítr o rychlosti, ve které již plachetnice musí zmenšovat plachty. Od zítřka už je předpověď příznivější.
Vy, kteří váháte kvůli počasí, nemáte se čeho bát. Kemping je odolný vůči dešti, všechno funguje. Přijeďte mezi nás.
neděle, 3.7.2011, JaN s podkladů HaN

Upřesněny plánky přístupu do místa srazu.
Pod odkazem "Kde je sraz" byly upřesněny plánky, podle kterých najdete místo srazu.
pondělí, 13.6.2011, JaN

Odkaz VÝLETY naplněn.
Už si přečtete podrobnosti o jednotlivých výletech. Dokončujeme kalkulace cen. V nejbližších dnech si přečtete, kolik za který výlet zaplatíte.
úterý, 31.5.2011, JaN

Přihlášky na sraz stále chodí.
Termín 15.5. do kterého měly být odeslány přihlášky na sraz, většina z Vás zaznamenala jako "startovní" datum. Teprve od poloviny května chodí větší množství přihlášek. K dnešnímu dni máme 74 přihlášek zpracovaných a ještě nejméně 20, o kterých víme, ale ještě nejsou zpracovány.
úterý, 31.5.2011, JaN

Pracovní schůzka na místě srazu.
O víkendu 20. až 22. 5. se sešla většina organizátorů na místě srazu. Seznámili jsme se s prostředím, kde budeme sraz organizovat. Prohlídka dopadla dobře. Věříme, že sraz bude hezký.
čtvrtek, 26.5.2011, JaN

Přihlášky na sraz již chodí.
První zájemci o účast na srazu již zasílají své přihlášky. První přihlášku jsme dostali již 19.2. K dnešnímu dni již máme 48 přihlášek.
pondělí, 2.5.2011, JaN

Odkaz INFORMACE naplněn
Základní informace o pořádaném srazu ode dneška najdete pod odkazem INFORMACE
pondělí, 2.5.2011, JaN


  
     OSTRAVA
     HLUČÍN
  

©2011 designed by Petr Till   Webmaster: cco@nejedlik.eu